PROFESIA

PREZENTAČNÉ ZRUČNOSTI

Akadémia EMC

Oceňujeme prezentujúcich, ktorí strhnú našu pozornosť. Prisudzujeme to talentu a prehliadame, že vystúpenie predchádza kvalitná príprava vo viacerých oblastiach.

CIEĽ KURZU

Chcete sa pred publikom cítiť komfortne, sebavedomo a bez stresu? Cieľom kurzu je naučiť sa, ako zlepšiť svoje prezentačné zručnosti, ako a v akom prostredí si pripraviť prezentáciu, ktorá je adresná, obsahovo zaujímavá, prehľadná a čitateľná, ako pracovať s publikom, ako zvládnuť stresové situácie a časový manažment.

OBSAH KURZU

Kurz pozostáva z 3 lekcií:

1. lekcia :: Prezentujúci vs. Prezentácia. Čo je dôležitejšie? Na čo sa zamerať pri prezentovaní. Na čo sa zamerať pri príprave prezentácie. Na čo pri prezentovaní nezabudnúť. Na čo si pri prezentovaní dávať pozor. Čomu sa pri prezentovaní vyhnúť. Osobnosť prezentujúceho. Zvládanie trémy, strachu a stresu. Výzor prezentujúceho a publikum.

2. lekcia :: Príprava prezentácie v PPT. Snímky a práca s nimi, pozadie snímky, obsah snímky, objekty a akcie, tabuľky, grafy, grafické prvky, hlavička a päta snímky, rozpohybovanie snímky.

3. lekcia :: Pokročilé funkcie Powerpoint. Ukladanie a zdieľanie prezentácie.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ

Začiatočníci a pokročilí, ktorí chcú zdokonaľovať svoje schopnosti zaujať publikum.

ČO POTREBUJETE NA KURZ

Pre spustenie kurzu si potrebujete vytvoriť osobný účet v Akadémii EMC (odkaz: Vstúp do Akadémie > Registrácia) a uhradiť kurz. Po obdržaní úhrady vám kurz odomkneme do 6 hodín.

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na matej.orac@edumiscentrum.sk .

15€

Miesto konania: Akadémia EMC

Termín: Volíš si ho sám

Certifikát: Nie

Zdieľať

Miroslava Konrádová

lektorka

Je stredoškolskou učiteľkou so skúsenosťami vyučovania od základnej školy po univerzitu. Lektoruje kurzy zamerané na prezentačné zručnosti, tvorbu elektronických materiálov pre vyučovanie, manažment žiackych projektov, tímovú prácu a asertívnu komunikáciu.